Jména pejsků:

Bandit 

Breyton

Bristol

Jména fenek:

Barchetta

Benelli

Bentley

Berlinetta

 Bugatti

Bimota

Bizzarrini

 

 

 

Vrh "B" Manon Lescaut                    zpět

 

Když jsem v sobotu odjížděla na jižní Moravu do sklípku pevně jsem doufala, že to Sunny ještě vydrží. Vlastík se do role porodní báby pasovat nechtěl J

V neděli ráno mi zavolal a řekl, že Sunny nechce žrát. Za necelé dvě hodiny jsem byla doma a ty její oči mluvily za vše. Bylo vidět, že je ráda, že jsem doma. Změřila jsem ji teplotu a po zjištění 37.2 bylo jasné, že porod bude co nevidět.

Doma na Sunny čekala porodní bedna, ale už před pár dny kdy se s ní Sunny seznámila jsem pochopila, že tak jednoduché to nebude. Nakonec to dopadlo tak, že jsme v obýváku postavili výstavní domeček a ten Sunny okamžitě přijala J

Protože se celkem nic nedělo šla jsem si po probdělé noci trošku odpočinout. Stejně tak to udělala i Sunny a celé odpoledne až do večera odpočívala.

Samotný porod začal kolem 23 hodiny, kdy jsem zaznamenala stahy. To už jsme na to byly jen my dvě :) První fenečka se narodila 23.30, na pejska jsme si počkaly do 1.10 a pak po půlhodinách přišli další dvě, pejsek a fenka. Na Sunny bylo vidět, že si po té čtveřici potřebuje odpočinout a tak jsme čekaly do čtyř hodin na další dvojičku psa a fenku. Opět následovala dvouhodinová pauza kdy přišel na svět pes. Holky tak ráno viděli krásnou sedmičku a Sunny jim umožnila vidět porod štěněte v přímém přenose :). Po další půlhodince jsme se dočkaly dalších dvou fenek a já doufala, že už je konec. Po hodině přišla na svět další fenečka a za hodinku a půl ještě pejsek.

Takže suma sumárum máme doma 12 krásných členů naší moto stáje B. Sančátko, ale nakonec dvě ze štěňátek nepřijala a tak máme nakonec 3 kluky a 7 holek.

Tak jako první vrh A tak i tento B bude mít jména podle značek a typů aut a také motorek.

 Xsara z Holubické stráně   x  Sundowner’s Amaretto Kiss    

Sunny                                                      Marlon