ŠTĚŇATA

 

 

Aktuálně nemáme štěňátka k odběru

Další vrh po Kofi plánujeme na přelomu roku 2019/2020

 

 

 

 

rezervace:  Štěňátko si u nás můžete rezervovat nezávazně ještě před jeho narozením. V případě, že Váš zájem bude trvat i po narození vrhu, budeme požadovat zálohu ve výši 5 tis. korun. Tato záloha je vratná z 50% v případě, že odřeknete dřív jak dva týdny před plánovaným odběrem. Po tomto termínu se již záloha nevrací. Po zaplacení zálohy Vám bude vystaveno potvrzení o zaplacení.

odběr:  Štěňata od nás odchází ve věku dvou měsíců. Štěňátka jsou u nás zvyklá na jiné psy, malé děti, seznámí se s domácím zvířectvem. Všechna štěňátka jsou čipovaná, tetovaná, budou mít za sebou první očkování a také návštěvu veterináře, který zkontroluje jejich zdravotní stav. Spolu se štěňátkem dostanete domů kupní smlouvu, PetPas se zaznamenaným očkováním, doporučené očkovací schéma a také záznamy o všech odčerveních.

kontakt: Jsme moc rádi, když se naše štěňátka dostanou ke skvělým majitelům a moc rádi o nich dostáváme zprávy. Podpisem kupní smlouvy se zavazujete ke kontaktu s námi a z naší strany Vám zase nabízíme pomoc s výchovou, výcvikem, přípravou na výstavy a nabízíme také úpravu vašich psích miláčků.

Pokud Vás i po přečtení těchto řádků, neopustil zájem o štěňátko z naší chovatelské stanice, neváhejte nás kontaktovat.